Liberta Spahiu: Respekt gjithkujt, veresi askujt!

Liberta Spahiu, njihet si një nga moderatoret më të dashura të momentit në Kosovë.

Unik është stili i saj, veshja dhe kombinimi që bënë.
Liberta këtë herë shfaqet e veshur me një kostum të zi, shkruan /Kosovarja/


Nuk munguan as dorezat që për momentin janë trendi më kohën
Ajo shkruan nën postim: “ Respekt gjithkujt, veresi askujt!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here