Kylie Jenner vë në pah fizikun joshës në bikini teksa shijon pushimet me miqtë e saj

Kylie Jenner tregoi linjat e saj të pabesueshme dhe pa frikë e përballoi motin e ftohtë të Aspenit me bikini ndërsa po zhytej në mesnatë në një vaskë.

25-vjeçarja, ishte e veshur me një palë bikini të zeza me dy pjesë që i shfaqte barkun e saj të tonifikuar dhe dekoltenë në një seri fotosh në Instagram, teksa shijonte motin me borë gjatë arratisjes së saj në sezonin e festave me motrën Kendall, 27 vjeçe.

Sensacioni i mediave sociale më pas vazhdoi të ndante fotot e saj dhe mikeshën Yris Palmer teksa rrinin së bashku në vaskë.

Image

Kylie Jenner/Instagram

“Not në mesnatë”, ka shkruar ajo sipër fotografive të mrekullueshme.

E dashura e Travis Scottit i kishte tërhequr flokët në një stil elegant dhe e mbuluar me një mantel të bardhë komod përpara se të shkonte për një not natën vonë.

Image

Kylie Jenner/Instagram

Kylie i mbajti këmbët të ngrohta me një palë çizme ngjyrë kafe dhe i mbuloi sytë me syze dielli të zeza.

Ylli televiziv përshtati dukjen me një palë vathë rrathë prej ari për këtë rast.

Image

Kylie Jenner/Instagram

Ajo mori një sërë pozash ndërsa shfaqte format e saj fenomenale në pajisjet e brendshme të palestrës, përpara se të dilte jashtë.

375 milionë ndjekësit e saj ishin padyshim të emocionuar me fotot që nëna e dy fëmijëve solli.

Image

Kylie Jenner/Instagram

Ylli i Kardashians ndau gjithashtu një fotografi ndërsa bënte pazar në Aspen me motrën e saj modelen, Kendall Jenner.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here