Ky është burri që dyshohet se vrau ish-gruan shtatzënë në QKUK

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sonte në QKUK, ku një person dyshohet se ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë. Burimet nga QKUK-ja bëjnë me dije për Sinjalin se bëhet fjalë për Hamide Magashin, 35-vjeçare, nga fshati Llugagji i Lipjanit.

Ndërkohë Sinjali ka mësuar se i dyshuari për këtë rast është Sokol H., i cili dyshohet se e ka qëlluar bashkëshorten me një plumb dhe më pas ka ikur.

Burimet nga Emergjenca bëjnë me dije se rastit tragjik i ka paraprirë një fjalosje mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here