“Ku je nisë me këto provokime”, i thotë Stresi, Gresës

Kësisoj, derisa Stresi po vazhdon me prerjen e flokëve të Andit, modelja Gresa ka ecur pranë tij e veshur me rroba banjo, ndërsa nuk kanë munguar as komentet e yllit të hitit “Lambo”.

“Ku je nis kështu, me këto provokime nga del kështu?”, pyet Stresi, ndërsa Gresa i përgjigjet duke i thënë – “Provokime? Mos më kqyr”.

Mos mbase këto janë flirtimet e para mes dyshes?

Big Brother VIP Kosova ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here