Home ShowBiz Kim Kardashian as që do t’ia dijë për akuzat e Kanye West,...

Kim Kardashian as që do t’ia dijë për akuzat e Kanye West, mbulon gjoksin vetëm me një rrip të zi

Personazhi televiziv Kim Kardashian duket se nuk shqetësohet nga pretendimet e ish-bashkëshortit të saj në Twitter se ajo e ka tradhtuar atë me Chris Paul.

Kanye West mund ta ketë vënë në shënjestër me postimin e tij të fundit, por Kim Kardashian nuk po i bën favorin ish-bashkëshortit të saj për ta ulur atë.

Menjëherë pas “bombës” që reperi hodhi në Twitter se “Kim kishte pasur një lidhje me Chris Paul ”, 41-vjeçarja duket se mbetet e paprekur nga ajo që pretendon West dhe vijon normalisht jetën e saj të përditshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pak orë më parë, personazhi televiziv ndau në Instagram një seri fotosh të saj, ku shfaqet me një rrip që i mbulon gjoksin për të “tërhequr” vëmendjen.

Siç shihet edhe nga postimi i saj, Kim Kardashian është takuar ndër të tjera me tenisten Serena Williams dhe motrën e saj, Khloe dhe ka pozuar e buzëqeshur para aparatit fotografik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here