Home ShowBiz Këngëtarja serbe kopjon këngën e Xhensiles

Këngëtarja serbe kopjon këngën e Xhensiles

“Ale Ale” nga Xhensila Myrtezaj ka kaluar pritshmëritë. Vetëm në platformën “Youtube” ka arritur të marrë mbi 9 milionë klikime.

E siç duket, teksti dhe melodia e këtij projekti gjigant është pëlqyer edhe nga këngëtarja boshnjake-serbe, Maja “Maya” Berović.

Ditën e djeshme ka lansuar projektin me të njëjtin titull si dhe tekstin e ngjashëm.

Klipi i këngës “Ale ale” është realizuar në Beograd.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here