‘Kam punuar në ndërtim, kamarier’, Getinjo tregon vështirësitë para famës

Reperi i njohur Getinjo është një ndër banorët e “Big Brother VIP Kosova” dhe gjatë bisedave me banorët e shtëpisë ai po zbulon nga dita në ditë të pathëna rreth jetës së tij private.

'Kam punuar në ndërtim, kamarier', Getinjo tregon

Vetëm së fundmi, Getinjo po diskutonte me banorët për njerëzit që nuk duan të punojnë. Ai zbuloi se vetë i ka bërë të gjitha punët, nga kamarier deri në ndërtim para se të arrinte këtu ku është sot.

'Kam punuar në ndërtim, kamarier', Getinjo tregon

“Unë vetë kam hapur kamarier, shankist(menaxher), kam lyer, e kam kapur hilltin (punëtor ndërtimi) në 6:00 të mëngjesit, e kam lëshuar në 8:00 të mbrëmjes”, u shpreh Getinjo.

'Kam punuar në ndërtim, kamarier', Getinjo tregon

'Kam punuar në ndërtim, kamarier', Getinjo tregon

'Kam punuar në ndërtim, kamarier', Getinjo tregon

'Kam punuar në ndërtim, kamarier', Getinjo tregon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here