“Jetofsh sa Shqipnia”/ Gold Ag e uron me fjalët e bukura të birin që lindi me 28 Nëntor

“Jetofsh sa Shqipnia”/ Gold Ag e uron me fjalët e bukura të birin që lindi me 28 Nëntor

Dy vite më parë, Gold Ag u bë baba për herë të parë. Djali i tij, Gueril erdhi në jetë me 28 Nëntor. Reperi nuk mund të ishte më i lumtur se kaq pasi ishte shprehur dhe më parë se dëshironte shumë që i biri të vinte në jetë në një datë kaq të rëndësishme për shqiptarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here