Japonezët japin shembull edhe pas humbjes

Ndonëse të dëshpëruar pas humbjes me penallti të përfaqësueses së tyre, tifozët japonezë sërish kanë dhënë shembull në Katar.

Pas ndeshjes me Kroacinë ata kanë qëndruar në stadium dhe kanë pastruar tribunat ku ishin të vendosur, raporton ESPN.

Japonezët kanë bërë të gjithë për vete me sjelljet shembullore në Botëror.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here