Grusht fytyrës, gjaku mbulon Sali Berishën. Momenti kur goditet ish-kryeministri

Sapo ka nisur protesta e Partisë Demokratike ka plasur grushti dhe shkelmat mes protestuesve. Goditet Sali Berisha me grusht duke e gjakosur.

Sali Beriseha ka rënë përtokë pasi është qëlluar me grusht nga një person në protestën e PD.

Ja momenti kur Berisha qëllohet me grusht nga një person. Siç u pa dhe nga pamjet,

që në fillim nuk u kuptua se çfarë ndodhi, personi që u godit, u neutralizua nga truproja i Berishës.

Ar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here