Gruaja e Labit shkëlqen me dukjen

Qëndresa dhe Labi, janë një nga çiftet qe komentohen shumë për jetën e lumtur bashkëshortore.

Të dy kanë një vajzë, e cila duket se iu ka zbukuruar jetën.

Qëndresa, është aktive në rrjete sociale.

Së fundmi postoi një fotografi e veshur me një fustan plot shkëlqim.

Ajo duket si një zonjë e vërtet, shkruan “Kosovarja”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here