Gresa dhe Andi konfirmojnë lidhjen e tyre brenda shtepise se BigBrother me një p…

Pas Vivien e Getinjo një tjetër çift u konfirmua në Big Brother Vip Kosova.

Gresa dhe Andi prej javësh janë afruar shumë me njëri-tjetrin dhe duket se më në fund ka ndodhur puthja e tyre e parë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një pamje nga nata e mbrëmshme ku shihet teksa çifti shkëmbejnë puthjen e parë në buzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here