Gold Ag nuk e mban veten drejt Zana Avdiut :Kur të kruhet…

Arian Agushi, njihet si një nga reperët që jep shumë për atdheun dhe vendin.

Reperi me prejardhje nga Lugina , nuk mundi të përballoj ndaj statusit të Zana Avdiut.

Ai me një postin në Facebook, publikon fotografin e Granit Xhakës duke shkruar : “ Kur t’kruhet t’shkruhet, kallxoni asaj 🤣”

Ky status u prit nga shumë komente fyese ndaj opinjonistes, shkruan “Kosovarja”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here