Gjakosja e Sali Berishës, Këlliçi paralajmëron Edi Ramën: Uroj të mos jesh ti pas incidentit!

Kandidati i PD-së për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, gjatë fjalimit të tij në protestë, është shprehur i vendor të luftojë së bashku me demokratët deri në rrëzimin e qeverisë dhe Edi Ramës.

Ndërsa ka komentuar sulmin ndaj Berishës, Këlliç uron që pas kësaj të mos fshihet Edi Rama.

“Është momenti që ta dëgjojnë të gjithë Europianët që janë në Samit me Edi Ramën. “Rama ik”, këto janë shqiptarët e vërtetë. Uroj që pas incidentit të sotëm të mos jesh t’i.

Në 12nëntnor je shpallur armik në shesh para shqiptarëve. Uroj që pas incidentit të mos jesh ti apo levat e t ua. Për këtë që ka ndodhur sot do ti shkojmë deri në fund”, tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here