Getinjo: Vivien pom knaq, puthja ishte me ndjenja

Getinjo dhe Vivien natën e mbrëmshme kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Sot gjatë spektaklit është transmetuar një material, ku dyshja kanë dhuruar mendimet e tyre për njëri-tjetrin.

Getinjo u shpreh se po ndihet mirë me Vivien dhe po e knaq.

E teksa u pyet gjatë transmetimit, Getinjo tha se ishte me ndjenja.

“Ishte puthje e lehtë por me ndjenja”, u shpreh ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here