Gert Shehu, personi që e goditi me boks Sali Berishën

Është arrestuar agresori që ka sulmuar Sali Berishën me grusht në fytyrë. Ky person i quajtur Gert Shehu ka goditur duke i shkaktuar gjakderdhje në hundë dhe në faqe ish-kryeministrin, ndërsa më pas është dhunuar nga truprojat dhe simpatizantët e Berishës.

Pasi është neutralizuar, personi në fjali i identifikuar si Gert Shehu është marrë menjëherë për në selinë blu. Aty ka mbërritur edhe një ambulancë. Më pas ka ardhur policia të cilët kanë arrestuar agresorin që goditi Berishën.

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here