Genti merr guximin edhe i kërkon falje : Më vjen keq që je ndjerë kështu! Olta fut gishtin ne…

Pas një reflektimi të gjatë dhe bisede me tone të ulëta me disa nga banorët,

Genti ka vendosur t’i kërkojë falje Oltës dhe të qetësojë tensionet mes tyre.

“Më vjen keq që je ndjerë kështu”, i tha ai Oltës ndërsa vazhdoi: Të kërkova ndjesë e mbyllim këtu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here