Ganimete Abazi zbulon se pse i ka mbetur hatri te Remzie Osmani

Ganimete Abazit i paska mbetur hatri me Remzie Osmanin, ja pse.Ganimete Abazi ka treguar sot se këngën “Djalë i mirë nënën e ke të vështirë” e ka kënduar ajo e para.

Ajo iu tregoi disa banorëve se pas saj e ka ripërpunuar Remzie Osmani, por siç tha ajo, kjo e fundit asnjëherë nuk e ka përmendur se kënga është e Ganës. Sot është dita e parë e Ganimete Osmanit në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Kujtojm se reality show ‘Big Brother VIP Kosova’ ka nisur transmetimin në kanalin e Klan Kosova, dhe po percillet ne mas te madhe nga publiku, ky format është duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë.

Banorët do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë./klankosova

Shiko videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here