Fjolla Morina merr vëmendje pas fotografisë së fundit, ka edhe mesazh motivues

Fjolla Morina arrinë gjithmonë të marrë vëmendjen e mediave me postimet e saj provokuese në rrjete sociale.

Sot, këngëtarja erdhi me një mesazh motivues në “InstaStory” për ndjekësit e saj.

“Mirëmëngjesi miq dhe mos harroni kur gjërat nuk shkojnë mirë ndryshoni vetën tuaj dhe fati, jeta, e ardhmja do të fillojnë njëherësh të ndryshojnë bashkë me ju”, shkroi ajo.

Ndryshe Fjolla mbetet mjaft e ndjekur në rrjetet e saja sociale.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here