Fifi për herë të parë zbulon marrëdhënien e saj me djalin e Adisit

Fifi, padyshim është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo komentohet shumë për lidhjen e saj me Adisin.

Mbrëmjen e kaluar ajo ishte e ftuar tek “Zemër Luana”, ku zbuloi edhe rreth marrëdhënies me djalin e Adisit.

Për herë të parë ajo zbuloi që ka marrëdhënie shumë të mira me djalin e tij dhe më pas preferoi të hante specin djegës duke thënë se nuk donte ta bënte pjesë të portaleve për të folur e treguar më shumë për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here