Fifi e Adisi më të lumtur se kurrë, konfirmojnë se po bëhen prindër

Fifi është tejet e dashur nga publiku për shkak karrieres së bujshme muzikore.

Së fundi, ajo është vënë plotësisht në qendër të vëmendjes për shkak të këngëve të albumit muzikor me titull “Vëmendje”.

Fifi, është shumë e lumtur dhe këtë po e tregon çdo dite, madje ka thashetheme se është shtatëzëne.

E fotografia e fundit tregon Fifin teksa fsheh barkun me këmbë.

A thua është ky një konfirmim se ata po bëhen prindër?

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here