Fifi dhe Big Mama shkëmbejnë puthje në buzë, shpërthen rrjeti!

Puthja në buzë mes këngëtareve shqiptare, fotoja po bën xhiron e rrjetit!

Fifi dhe Big Mama janë dy nga këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare.

Mbrëmjen e djeshmme, ato kanë qenë “kundërshtare”, pasi u bën pjesë e disa lojërave në emisionin e “Zemër Luana”.

Madje, në një moment, vajzat i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë, duke i befasuar të gjithë.

Kujtojmë që Fifi prej disa kohësh është në një lidhje me biznesmenin, Adis Patushi.

Ata janë njohur bashkë, në momentin që këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe nga ai moment nuk janë ndarë për asnjë çast.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here