Festë në familjen e Shyhrete Behlulit, këto janë postimet e vajzave dhe djemëve të saj

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Shyhretja shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja sot është duke festuar ditëlindjen.

Me këtë rast ajo ka marrë urimet me të ëmbla nga me të dashurit e saj.

Kanë qenë djemtë dhe vajzat e Shyhretës që nuk kanë kursyer fjalët me të mira me rastin e ditëlindjes së nënës së tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here