Enca lajmohet nga shtrati, por nuk e di si përfundoi aty

Këngëtarja Enca Haxhiu, sot publikoi një fotografi, mjaftë provokative.

Ajo shihet se është në shtrat por shkruan se nuk di si përfundoi aty.

E grimuar dhe tejet e bukur Enca shfaqet për ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo tregoi se momentalisht ndodhet në Amsterdam, shkruan /Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here