EMRI/ Kush është personi që qëlloi me grusht Berishën

Është identifikuar autori që goditi me grusht kreun e Partisë demokratike,

Sali Berisha gjatë kohës që ky i fundit ishte duke marshuar drejt podiumit.

Mësohet se bëhet fjalë për Gentian Shehu.

Ai është shoqëruar nga policia dhe momentalisht ndodhet në komisariatin nr 1./Opinion.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here