Emocionuese/ Ermali publikon foton e tri gjeneratave të familjes Fejzullahu

Këngëtari i njohur kosovar Ermal Fejzullahu eshte nder kengetaret me aktiv ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan imazhe te ndryshme, ai ditën e sotme e ka nisur duke ripostuar një imazh tejet të ëmbël.

Përmes “Instastory” ai shperndau nje nder imazhet me ta veqanta, fotografinë ku kanë pozuar tri gjeneratat e familjes Fejzullahu

Është këngëtari legjendar Sabri Fejzullahu ai i cili mban në duar fotografinë e Ermalit, ndërsa Ermali imazhin e të birit, Artit.

Edhe pse kanë kaluar 7 vite nga ky postim, sërish pranoi pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit, të cilët u shprehen tejet të emocionuar./Indeksonline/

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here