Efi “shtatzënë”, banorët propozojnë emra për fëmijën: Luiz dhe Kiara nëse janë…(VIDEO)

Olta bëri shaka me banorët gjatë ditës së sotme, duke u thënë që Efi është shtatzënë.

Kjo gjë solli situata qesharake më pas brenda shtëpisë. Efi i kërkoi kafe Luizit, që kishte kushtin e tij për ta bërë.

Olta: “Zemër i thashë je shtatzënë”.

Efi: “Bravo! Dua një kafe”.

Luizi: “Nuk të bën mirë për bebin. Nëse ia vendos emrin Luiz të trajtoj si princeshë, nëse është vajzë Luiza, nëse janë binjakë Luiz dhe Kiara”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here