Edona Llalloshi shkëlqen për festat e fundvitit

Edona Llalloshi për më shumë se dy dekada qëndroi besnike skenës muzikore.

Ajo me këngët e saj hyri në zemrat dhe mendjen e shumë dëgjuesve.

Edhe paraqitja fizike e saj, është shume e komentuar për elegancën që pasqyron.

Edona, në festat e fundvitit paraqitet me një fustan të zi, ku shihet se po i shkon shumë, shkruan “Kosovarja”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here