E motra feston sot ditëlindjen, Oriola Marashi ndan fotot provokuese të veshura kuq e zi (Foto)

Sot është një ditë e rëndësishme për të gjithë shqiptarët por për modelen Oriola Marashi është akoma më e veçantë.

Sot feston ditëlindjen motra e saj, Xhulia Marashi dhe nuk ka munguar një urim nga modelja. Ata kanë pozuar së bashku, ku kanë vënë në pah detajet që lidhen me festën e Flamurit.

Motrat shfaqen të veshura me dy fustane pas trupi, Oriola me të kuqe ndërsa Xhulja me një fustan të zi. “Pyes veten nese te gjithe do te mund te kishin nje moter si ti do ishte gjeja me e madhe qe mund ti kishte ndodhur ndonjehere , Gezuar ditelindjen motra , jemi kuq e zi pergjithmone”, shkruan Oriola.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here