Home ShowBiz Dwayne Johnson nuk do të bashkëpunojë kurrë më me Vin Diesel, kjo...

Dwayne Johnson nuk do të bashkëpunojë kurrë më me Vin Diesel, kjo është arsyeja

Nëpërmjet rrjeteve sociale, aktori dikur zbuloi saktësisht pse nuk do të punonte më kurrë me këtë aktor të veçantë.

Dwayne “The Rock” Johnson , 50 vjeç, në një intervistë me Rolling Stone, dikur foli për një dramë prapa skenave që u zhvillua në xhirimet e The Fate of the Furious, pjesa e tetë e ekskluzivitetit të fortë me njëmbëdhjetë filma “Fast and Furious”.

Foto: Getty Images

Sipas gazetës, tensionet arritën në pikën kulminante gjatë javës së fundit të xhirimeve të filmit aksion.

Johnson shkoi në Instagram për të ndarë, në një postim tashmë të fshirë, se si ndihej për disa yje të paidentifikuar, të cilët dështojnë të “sillen si burra dhe profesionistë të vërtetë”.

Intervista pretendon se aktori anonim të cilit i referohej Johnson nuk ishte askush tjetër veçse Vin Diesel, 55 vjeç, i cili u bë i famshëm pasi mori rolin e Dominic Toretto.

Shikuesit shpejt filluan të vinin re se dy yjet dukej se nuk ishin kurrë në xhirime së bashku në të njëjtën kohë.

Kur u pyet për këtë, Johnson zbuloi: “Kjo është e saktë”.

Foto: Getty Images

“Nuk ishim në asnjë skenë bashkë”, konfirmoi ai.

Duke folur më tej për postimin në Instagram, Johnson e përshkroi përplasjen e tyre si “dallimet themelore” në jetën e tyre profesionale.

“Vin dhe unë patëm disa diskutime, duke përfshirë një të rëndësishme për trailerin tim. Ajo që kuptova është se ne kemi një ndryshim thelbësor në filozofi se si i qasemi krijimit të filmave dhe bashkëpunimit. Më mori pak kohë, por unë jam mirënjohës për këtë qartësi. Nëse do të punojmë sërish bashkë apo jo”, përfundoi ai.

Kur u pyet nëse do të kthehej apo jo për këstin e radhës në ekskluzivitet, Johnson tha se nuk ishte shumë i sigurt.

Johnson tha se ndërsa dyshja kanë dallime profesionale, ai ende i uron Vin Diesel “më të mirën”.

Pjesa e ardhshme e ekskluzivitetit, Fast X , do të dalë në kinema në maj 2023.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here