Donaldin po luan “mendesh” pas Borës, ky është veprimi i fundit i tij

Dònaldi “shkrihet” teksa e shikòn Bòrën dhe thjeshtësinë e saj. Dònaldi dhe Bòra pò e shijòjnë lidhjen e tyre duke u shfaqur bashkë pò thuajse në çdò mòment.

Se sa shumë kalòjnë kòhë së bashku pò e tregòjnë përmes imazheve në rrjetet sòciale. Edhe këtë ditë çifti e kanë nisur së bashku teksa ka qenë Dònaldi që e ka zbuluar përmes InstaStòry.

Dyshja janë shfaqur në përqafim të njëri tjetrit ku aktòri Veshaj shihet duke e pushur në kòkë mòderatòren.

Në fòtògrafi tjetër shihet Bòra derisa ka qenë krejtësisht natyrale, veshur në tuta ngjyrë kafe teksa pò rrinte në telefòn.

Pòr, vëmendje tërhòqi edhe emòji duke u shkrirë që kishte vendòsur Dònaldi duke e përshkruar ndjenjën e tij për Bòrën në atò mòmente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here