Ditëlindja përrallore e vajzës, Fero dhe Arbenita shkëlqejnë krah njëri-tjetrit

Reperi Fero dhe partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuara të estradës shqiptare.

Dyshja kanë një vajzë bashkë të quajtur, Nina e cila ditë më parë mbushi dy vjet jetë.

Çifti kanë organizuar një festë madhështore me rastin e ditëlindjes së vajzës.


Të veshur plot stil, e të rrethuar nga një ambient përrallor, Fero dhe Arbenita po shkëlqejnë, , shkruan arbresh.

Fero, përndryshe vazhdon të jetë aktiv në muzikë, duke sjell herë pas here projekte muzikore për fansat e muzikës së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here