Dafina Zeqiri publikon fotot +16 të projektit të ri

Dafina Zeqiri ka publikuar pamjet e reja të klipit të ri që pritet të dal së shpejti.

“Hajde t’puthi nfaqe” shkruan Dafi në përshkrimin e fotove, që me shumë gjasë mund të jetë edhe titulli i këngës së re.

Joshëse e provokuese, Dafina nuk ngurron të nxjerrë gjoksin në fushë dhe këmbët e saj të gjata.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here