“Çika e babit shumë shpejt ke mu përmisuar”, Lulja e Lirimi sjellin pamje të vajzës nga spitali

Lulja dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër, përcjell ORAinfo.

Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana.

E vajza e madhe e tyre, Elena, nuk ëhtë në gjendje të mirë shëndetësore.

E këtë e kanë konfirmuart vetë çifti duke sjell pamje edhe nga spitali.

“Qika e babit shumë shpejt ki me u përmisu e inshallah kurrë deren e spitalit se shkelum ma”, ka shkruar Lirimi në foton që e ka postuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here