Çfarë po studion Shkëndije Mujaj në Zvicër?

Shkëndije Mujaj në Zvicër po i përkushtohet studimeve.

Ajo duket se po studion në kirurgjinë plastike dhe estetike në Zurich.

Këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve në rrjete sociale, në një foto pas provimi.

Ajo mes tjerash është duke bërë praktikë në një nga klinikat.

Në këtë rast, besimi fetar nuk e ka penguar Shkëndijen që të specializohet në industrinë e bukurisë, meqenëse të bukurën e ka pasur pasion që prej shumë kohësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here