Blerona pozon si zonjë e rëndë

Blerona Zeqiri me linjat trupore perfekte nuk e ka problem të realizojë edhe imazhe të zjarrta.

Ajo për ndjekësit në çdo kohë është e afërt me momente të shumta, duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë ditë vikendi, me një fustan të bukur moderatorja ndan fotografinë më të mirë dhe shkëlqen tej mase.

Po ashtu, grimi perfekt dhe rregullimin në flokë ajo e bën në mënyrën më të mirë.

Se si shkëlqen Blerona, e dëshmon pamja në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here