Beniada pushime luksoze në Dubai

Beniada Nishani është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo është pëlqyer shumë nga publiku që nga loja në “Big Brother VIP”, ku spikati me karakterin e saj interesant.

Së fundmi, Beniada pavarësisht se është e angazhuar me projektet në televizion, duket se ka gjetur edhe kohën për pushime. Ajo është arratisur drejt Dubait dhe nuk ka nguruar të ndajë foto dhe video në rrjetet sociale.

Nuk dihet se kush e shoqëron bukuroshen, por duket se po ja kalon vërtetë bukur.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here