Home ShowBiz Beatrix Ramosaj duket në formë në videon provokuese me fustan të shkurtër...

Beatrix Ramosaj duket në formë në videon provokuese me fustan të shkurtër lëkure

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit postime të ndryshme.

Ajo së fundmi ka vënë në pah linjat trupore në një video të re që ka shpërndarë në Instagram.

Bukuroshja ka marrë vëmendje me fizikun atraktiv në një fustan të shkurtër lëkure.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo duket të jetë realizuar për një nga daljet, meqenëse këtë kohë ishte dhe në Francë.

E njëjta po vazhdon ende të jetë në syrin e publikut si një personazh që ka bërë bujë të madhe përgjatë këtij viti.

 

Kjo për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP e po ashtu edhe për lidhjen me moderatorin Donald Veshaj.

Ky i fundit është rikthyer sërish me Bora Zemanin, ndonëse krijuan ngjarje të shumta e mjaft interesante.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here