Home ShowBiz Banorët e Big Brother VIP Kosova shfaqen në skena provokuese me njëri-tjetrin...

Banorët e Big Brother VIP Kosova shfaqen në skena provokuese me njëri-tjetrin gjatë realizimit të një koreografie

Koreografia e zhanrit ‘rumba’ ka pasur për qëllim që të jetë sa më sensuale e mundshme dhe pjesë e saj janë bërë disa prej banorëve.

Gjon Karrica, i njohur si ‘Lugati’ është ndër ata i cili e ka marrë më shumti seriozisht këtë sfidë, duke bërë përpjekjet maksimale që koreografia të dalë sa më bukur.

Foto: Big Brother VIP Kosova/Facebook

Faqj e Big Brother VIP Kosova publikoi të premten pamjet nga provat e fundit të kësaj koreografie, ku Gjoni, Xhuli dhe Gresa dukeshin mjaft të përkushtuar.

Përndryshe, njëri prej banorëve të shtëpisë do të largohet sonte (e premte) nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Të nominuarit e kësaj jave kanë qenë: Shota Baraliu, Gjon Karrica, Xhuli Nura, MC Beka, çifti Urimi dhe Alisa dhe Artan Thaqi. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here