Arta nervozohet me banoren e “BBVA”: O Dea na çave trapin

Mbrëmjen e kaluar “BBVA” ishte më i komentuari.

Debate, supriza e shumëçka pati ky spektakël. Arta Nitaj si duket natën e mbrëmshme ka qenë e zënë duke shikuar “Big Brother VIP Albania”.

Pas situatave të shumta që ndodhën aty brenda, Dea Mishel ka qenë njëra nga banoret që ka reaguar më shumë, dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer bukuroshes pejane.

Në një Instastory, ajo ka shkruar ‘’O Dea Michel a si e ke, na çave trapin OK’’, ku lë të kuptohet se Nitaj nuk po mundet ta duroj modelen.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here