Arrestohet personi që goditi me grusht Berishën

Gazetari i Klan News, Besar Bajraktaraj raporton se personi që ka goditur me grusht kreun e PD-së Berishën, quhet Gentian Shehu dhe është arrestuar dhe shoqëruar për në Komisariatin Numër 1.

Arrestohet personi që goditi me grusht Berishën

Një incident ka ndodhur në nisje të protestës së sotme të pozitës. Teksa kanë qenë duke u nisur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit” së bashku me Ilir Metën, një qytetar ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha. Ky person është neutralizuar menjëherë nga truprojat. Ndërsa kreu i opozitës Berisha ka mbetur i dëmtuar në fytyrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here