Arrestohet një person në Aeroportin e Prishtinës, tentojë të udhëtoj me pasaportë të një personi tjetër

Në Aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jahari’, ditën e djeshme një person ka tentuar të udhëtoj me pasaportë të një personi tjetër.

Pas kësaj, ai u arrestua dhe  ju konfiskua pasaporta e keqpërdorur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here