Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Qytetari Vehnar Isufi ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes dhe ka shkruar na Facebook se njëri shofer ka mbetur brenda veturës dhe i njëjti është larguar nga aty me ndihmën e zjarrfikësve.

Sipas tij, deri te aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here