Aksident i rëndë trafiku në autostradën Ibrahim Rugova, “Range Rover”-i ndahet përgjysmë!

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në autostradën “Ibrahim Rugova”, saktësisht në afërsi të Duhël-Suharekë.

Të përfshira ishin tri automjete, Ranger Rover, një kamion i mallrave dhe një veturë tjetër.

Indeksonline ju sjell pamjet:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here