Aksident i rëndë në rrugën Arllat-Malishevë, një i vdekur

Aksident i rëndë në rrugën Arllat-Malishevë, dyshohet për të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës Arllat-Malishevë.

Siç shihet në fotografinë e publikuar nga një dëshmitar i rastit, njëra veturë është ndarë në dysh.

Sipas dëshmitarit, në aksident ka të vdekur dhe të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here