Afrona Dika shfaqet më provokuese se kurrë nga dhoma e gjumit

Bukuroshja Afrona Dika, tani është bërë pjesë e pandashme e medieve rozë.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale, shkruan /Kosovarja/

Ajo së fundmi postoi disa imazhe ku shihet me rroba gjumi e bukur dhe shumë provokative.

Ajo aktualisht po qëndron në Londër, dhe duket shumë e lumtur me lidhjen e re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here