Adelina i bën flokët komplet të bardha

Adelina Berisha në shumë aspekte merr vëmendje me stilin që ka.

Duke realizuar ndryshime të ndryshme tek vetja, në çdo kohë shkëlqen me përzgjedhjet që bën, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit, tregon që ka bërë ndryshim në flokë dhe duket taman si barbi.

Për më shumë, shikojeni se sa perfekt duket.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here