A e gjeni dot se cila është kjo këngëtare e njohur shqiptare?

Vitin ikin shpejt, por me Ledina Çelon koha është treguar bujare, këngëtarja, e cila tani i dedikohet familjes jashtë Shqipërisë ka ndarë me miqtë një foto të para 22 viteve.

Brune më flokë të gjata, ndryshe nga sot që është bionde, por qe ne fytyre mbetet e njejta.

Sa për pamjen pavarësisht se kanë kaluar dy dekada, dhe ajo sot është nënë e dy fëmijëve duket po njësoj e freskët.

“Londër 2000”, shkruan krah fotos këngëtarja.

Edhe pse Ledina nuk eshte aktive me projekte muzikore ajo eshte mjaft aktive ne rrjete sociale.

Duke qendruar keshtu me afer ndjekesve te saj me foto nga perditshmeria.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here