28 Nëntori i bëri bashkë në Burojë Limajn, Lushtakun, Grabovcin, Kilajn…

Festën e 28 Nëntorit, Sami Lushtaku, Fatmir Limaj, Adem Grabovci, Isni Kilaj, Zafir Berisha e shumë bashkëluftëtarë të tjerë e pritën në Burojë të Skenderajt, në vendlindjen e ish-presidentit Hashim Thaçi.

Kilaj ka postuar në “Facebook” një fotografi, ku bashkëluftëtarët shihen në odë së bashku duke festuar 28 Nëntorin.

“Festën e 28 Nëntorit e prita në Burojë! Në vendlindjen e presidentit Hashim Thaçi. Aty ishin bashkëluftëtarët e tij dhe të Adem Jasharit! S’ka ma privilegj! Pikë!”, ka shkruar ish-kryetari i Komunës së Malishevës, Isni Kilaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here