28 Nëntori bën bashkë në vendlindjen e Thaçit, Fatmir Limajn me zyrtarë të lartë të PDK-së (Video)

Në vendlindjen e Hashim Thaçit në Burojë të Skenderajt janë mbledhur ish ushtarak të lartë të UÇK-së, por edhe politikan nga kampi i PDK-së dhe Nismës, për të shënuar festën e 28 Nëntorit.

Prezent po ashtu janë edhe familjar të Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit.

Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate ka postuar një video në llogarinë e tij në Facebook.

Mësohet se në këtë takim janë: Sami Lushtaku, Fatmir Limaj, Adem Grabovci, Jahir Demaku, Isni Kilaj, Fadil Kodra, Zafir Berisha, Endriti, dhe vëllëzërit e Hashim Thaçit si dhe familjarë të Kadri Veselit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here